KULTUR & NÖJE 2022-04-25 KL. 21:00

Havsnära boende mest klickat

Av Christina Nordwall

En fastighet belägen omgiven av grönskande natur och med närhet till såväl sandstrand som båthamn hamnade på Klicktoppen vecka 15.

Havsnära boende mest klickat
Det här huset på Lönskärsvägen i Onsala hamnade på Klicktoppen vecka 15. foto: Länsförsäkringar Fastighetsförmedling

TV-klipp och nyheter

TV-klipp och nyheter

Huset på Lönskärsvägen i Onsala förmedlas av Länsförsäkringar Fastighetsförmedling i Kungsbacka och har en boarea på 71 kvadratmeter samt biyta på 67 kvadratmeter.
Huset är byggt 1970 och erbjuder enligt mäklarens beskrivning härliga sociala ytor såväl ute som inne samt närhet till badvik. Tomten är 1306 kvadratmeter, består till stor del av gräsmatta och har stor potential för den trädgårdsintresserade.
Utgångspriset är 3 495 000 kronor.


Grönskande omgivningar med närhet till havet.



Badvik i närheten.


LÄS SENASTE E-TIDNINGEN


Fler E-tidningar

SENASTE NYTT

Premium | SPORT 2026-03-08 KL. 23:06
Sporten i korthet
Premium | SPORT 2026-03-08 KL. 21:51
Stjärnan steppade fram i måstematchen

Fler nyheter

DÖDSANNONSER

350 indragna körkort på ett år – nu tackar polischefen för sig

350 indragna körkort på ett år – nu tackar polischefen för sig

Rekordet är 350 indragna körkort på ett år. Nu tackar trafikpolischefen Hans Qvant för sig och går i pension, men irritationen över hur vi kör bil i Halland lär finnas kvar. – Vi har en förfärlig trafikkultur på E6, säger han.