Klik venligst
KULTUR & NÖJE 2022-04-25 KL. 21:00

Havsnära boende mest klickat

Av Christina Nordwall

En fastighet belägen omgiven av grönskande natur och med närhet till såväl sandstrand som båthamn hamnade på Klicktoppen vecka 15.

Havsnära boende mest klickat
Det här huset på Lönskärsvägen i Onsala hamnade på Klicktoppen vecka 15. foto: Länsförsäkringar Fastighetsförmedling

TV-klipp och nyheter

TV-klipp och nyheter

Huset på Lönskärsvägen i Onsala förmedlas av Länsförsäkringar Fastighetsförmedling i Kungsbacka och har en boarea på 71 kvadratmeter samt biyta på 67 kvadratmeter.
Huset är byggt 1970 och erbjuder enligt mäklarens beskrivning härliga sociala ytor såväl ute som inne samt närhet till badvik. Tomten är 1306 kvadratmeter, består till stor del av gräsmatta och har stor potential för den trädgårdsintresserade.
Utgångspriset är 3 495 000 kronor.


Grönskande omgivningar med närhet till havet.



Badvik i närheten.


Klik venligst
Restaurangen får inte längre servera alkohol
NYHETER 2026-05-26 KL. 07:30
Premium

Restaurangen får inte längre servera alkohol

"Inte skött sin ekonomi”

De främsta löparna på Göteborgsvarvet
SPORT 2026-05-25 KL. 13:05
Premium

De främsta löparna på Göteborgsvarvet

Förre Lerkilsspelarens nya satsning • Tog upp löpningen igen i höstas

Sporthelgen i korthet
FOTBOLL 2026-05-25 KL. 13:02
Premium

Sporthelgen i korthet

LÄS SENASTE E-TIDNINGEN


Fler E-tidningar

SENASTE NYTT

Premium | NYHETER 2026-05-26 KL. 13:23
Fikasugna trotsade det osäkra vädret

Fler nyheter

DÖDSANNONSER

Gottskärsbo med och startar ny street food-marknad

Gottskärsbo med och startar ny street food-marknad

I ett gammalt varvsområde i Göteborg växer ett stort street food-område fram – Vassen. Det blir 4 500 kvadratmeter med mat från världens alla hörn, barer och musik. Gottskärsbon Johan Malm är delaktig i Vassen och ska ha ett fisk- och skaldjurskök på plats. – Förhoppningsvis kommer de som bor i kranskommunerna tycka att det här är en destination som man måste besöka, säger Johan Malm.