Vädret idag
Soligt
15°C
Prognos april 25, 2019
dag
Mestadels molnigt med skurar
18°C
 

Anna Skörvald
Chef Ekonomi och Upplaga

0300- 52 13 56

anna.skorvald@norrahalland.se

Jerker Johansson
Annonssäljare

0705- 13 51 10

jerker.johansson@norrahalland.se

Tobias Herbertzon
Annonssäljare

0721- 77 07 88

tobias.herbertzon@norrahalland.se

Sara Jakobsson
Annonssäljare

0733- 80 73 91

sara.jakobsson@norrahalland.se

Marianne Helgesson
Innesäljare

0300- 52 13 54

marianne.helgesson@norrahalland.se

Sonja Vos
Prenumeration

0300- 101 75

sonja.vos@norrahalland.se

Ulf Bolleby

Prenumerationssäljare

0300-101 75

Prenumeration@norrahalland.se

DebattLäs mer >>

ANNONS



TYCK TILL:

När nya badhuset invigs höjs biljettpriset kraftigt. Rätt eller fel?

Visa Resultat

Loading ... Loading ...

Diskutera TYCK TILL

Kommentera

DET HÄNDERLäs mer >>

Onsdag 24 april

kl 11–13 Seniorsimning i Kungsbacka simhall tillsammans med träffpunkterna.

Kl 13.15–16 City träffpunkt: sticka, pyssla, spela, prata, fika.

kl 12–13 Digital hjälp för seniorer på Fyren.

Kl 16.30–17.30 Språkcaféet i Kaffebaren. Kom och prata italienska och tyska. Drop-in. Arr: Marina Abate Harvey.

Kl 17–18 Tyst afterwork i Varlakyrkan.

Kl 18.30 Blomsterprakt i Kungsbacka. Temakväll om hur man får...

Läs Mer

Så här funkar eNH!