Vädret idag
Klart
16°C
Prognos juni 16, 2019
dag
Mestadels molnigt med skurar
18°C
 

Anna Skörvald
Chef Ekonomi och Upplaga

0300- 52 13 56

anna.skorvald@norrahalland.se

Jerker Johansson
Annonssäljare

0705- 13 51 10

jerker.johansson@norrahalland.se

Tobias Herbertzon
Annonssäljare

0721- 77 07 88

tobias.herbertzon@norrahalland.se

Sara Jakobsson
Annonssäljare

0733- 80 73 91

sara.jakobsson@norrahalland.se

Marianne Helgesson
Innesäljare

0300- 52 13 54

marianne.helgesson@norrahalland.se

Sonja Vos
Prenumeration

0300- 101 75

sonja.vos@norrahalland.se

Ulf Bolleby

Prenumerationssäljare

0300-101 75

Prenumeration@norrahalland.se

DebattLäs mer >>

ANNONS

TYCK TILL:

6 000 står i bostadskö i Kungsbacka. Är du nöjd med ditt boende?

Visa Resultat

Loading ... Loading ...

Diskutera TYCK TILL

Kommentera

DET HÄNDERLäs mer >>

Fredag 14 juni

Kl 9.30–11.30 Öppen förskola i Tölö församlingshem.

Kl 10–12 Drop-in kafé på Anhörigcenter. 

kl 12–15 Skattjakt runt Naturum Fjärås Bräcka tillsammans med Fjärås AIK. 

kl 14–16 Afternoon Tea i Tölö församlingshem. 

kl 19 The Cadillac Band spelar på Hasses Loge. 

Lördag 15 juni

Kl 9 Club Show för Labrador retriever på Tjolöholms slott. 

kl 10.30–13 Hantverksstund på Högenstugan,...

Läs Mer

Så här funkar eNH!