Vädret idag
Mestadels molnigt
3°C
Prognos februari 20, 2019
dag
Skurar
6°C
 

Anna Skörvald
Chef Ekonomi och Upplaga

0300- 52 13 56

anna.skorvald@norrahalland.se

Jerker Johansson
Annonssäljare

0705- 13 51 10

jerker.johansson@norrahalland.se

Tobias Herbertzon
Annonssäljare

0721- 77 07 88

tobias.herbertzon@norrahalland.se

Sara Jakobsson
Annonssäljare

0733- 80 73 91

sara.jakobsson@norrahalland.se

Marianne Helgesson
Innesäljare

0300- 52 13 54

marianne.helgesson@norrahalland.se

Sonja Vos
Prenumeration

0300- 101 75

sonja.vos@norrahalland.se

Ulf Bolleby

Prenumerationssäljare

0300-101 75

Prenumeration@norrahalland.se

DebattLäs mer >>

ANNONS



TYCK TILL:

Spelreklamen svämmar över. Borde den regleras mer?

Visa Resultat

Loading ... Loading ...

Diskutera TYCK TILL

Kommentera

DET HÄNDERLäs mer >>

Tisdag 19 februari

kl 9–15 Gällinge träffpunkt för seniorer i Gällinge församlingshem.

kl 9.30–11.30 Kyrkans öppna förskola i Varlakyrkan. För barn 0-5 år i vuxens sällskap.

Kl 10.30–13 Stickcafé i Kuggaviksgården, Åsa. Arr: Kungsbacka hemslöjdsgille. 

kl 11–13 Släktforskarhjälp på Onsala bibliotek. Hallands Släktforskarförenings Kungsbackagrupp hjälper till.

kl 11 Musikunderhållning på Fjärås...

Läs Mer

Så här funkar eNH!