Vädret idag
Klart
16°C
Prognos juni 16, 2019
dag
Mestadels molnigt med skurar
18°C
 

Elisabeth Blide
VD, chefredaktör & ansvarig utgivare
0300-52 13 55

elisabeth.blide@norrahalland.se

Christina Forlin
Nyhetschef och stf ansvarig utgivare

0300-52 13 61

christina.forlin@norrahalland.se

Josefine Julén
Reporter 
0300-52 13 64

josefine.julen@norrahalland.se

Ann Kristin Ekman
Reporter 
0300-52 13 63

annkristin.ekman@norrahalland.se

Christina Nordwall
Reporter
0300-52 13 62

christina.nordwall@norrahalland.se

Kristian Alm
Reporter
0300-52 13 66

kristian.alm@norrahalland.se

 
 

Annika Lundby
Reporter
0300-52 13 65

annika.lundby@norrahalland.se

Christian Johansson

Sportredaktör
0300-52 13 68
christian.johansson@norrahalland.se

Caroline Holmgren

Reporter
0300-52 13 57

caroline.holmgren@norrahalland.se

Daniel Blomqvist

Reporter
0300-52 13 63
daniel.blomqvist@norrahalland.se

Julia Sandstén Vikberg

Reporter
0300-52 13 58

julia.sandstenvikberg@norrahalland.se

DebattLäs mer >>

ANNONS

TYCK TILL:

6 000 står i bostadskö i Kungsbacka. Är du nöjd med ditt boende?

Visa Resultat

Loading ... Loading ...

Diskutera TYCK TILL

Kommentera

DET HÄNDERLäs mer >>

Fredag 14 juni

Kl 9.30–11.30 Öppen förskola i Tölö församlingshem.

Kl 10–12 Drop-in kafé på Anhörigcenter. 

kl 12–15 Skattjakt runt Naturum Fjärås Bräcka tillsammans med Fjärås AIK. 

kl 14–16 Afternoon Tea i Tölö församlingshem. 

kl 19 The Cadillac Band spelar på Hasses Loge. 

Lördag 15 juni

Kl 9 Club Show för Labrador retriever på Tjolöholms slott. 

kl 10.30–13 Hantverksstund på Högenstugan,...

Läs Mer

Så här funkar eNH!