Vädret idag
Mestadels soligt
12°C
Prognos oktober 23, 2018
dag
Delvis molnigt med skurar
13°C
 

Elisabeth Blide
VD, chefredaktör & ansvarig utgivare
0300-52 13 55

elisabeth.blide@norrahalland.se

Christina Forlin
Nyhetschef och stf ansvarig utgivare
0300-52 13 61

redaktionen@norrahalland.se

Josefine Julén
Reporter & webbredaktör
0300-52 13 64

josefine.julen@norrahalland.se

Ann Kristin Ekman
Reporter
0300-52 13 63

annkristin.ekman@norrahalland.se

Christina Nordwall
Reporter
0300-52 13 62

christina.nordwall@norrahalland.se

Kristian Alm
Reporter
0300-52 13 66

kristian.alm@norrahalland.se

Nils Jönsson
Reporter
0300-52 13 58
nils.jonsson@norrahalland.se

Annika Lundby
Reporter
0300-52 13 65

annika.lundby@norrahalland.se

Christian Johansson

Sportredaktör
0300-52 13 68
christian.johansson@norrahalland.se

Caroline Holmgren

Reporter
0300-52 13 57

caroline.holmgren@norrahalland.se

 
Vikarie

Reporter
0300-10795
reporter@norrahalland.se

 

Vikarie

Reporter
0300-10795

reporter@norrahalland.se

DebattLäs mer >>

TYCK TILL:

Tycker du att det är obehagligt att vara ute i skogen under jakt?

Visa Resultat

Loading ... Loading ...

Diskutera TYCK TILL

Kommentera

DET HÄNDERLäs mer >>

Fredag 19 oktober

kl 9.30–11.30 Öppen förskola i Tölö församlingshem. För barn 0-5 år i vuxens sällskap.

kl 10.30 Minibio i Sagogrottan på Fyren för barn 2–4 år, kl 11 för barn 4–6 år.

kl 11.30–14 Fairtrade café i Tölö församlingshem. 

kl 17–18.30 Prova på bollek i Lindälvshallen. För alla åldrar. 

kl 19 Quiz-kväll på Nyfiket i Frillesås. 

kl 19.30–22 Ljuva 60-tal. Nostalgiafton med Biggo Music...

Läs Mer

Så här funkar eNH!