Vädret idag
Skurar
19°C
Prognos augusti 16, 2018
dag
Skurar
23°C
 

Elisabeth Blide
VD, chefredaktör & ansvarig utgivare
0300-52 13 55

elisabeth.blide@norrahalland.se

Christina Forlin
Nyhetschef och stf ansvarig utgivare
0300-52 13 61

redaktionen@norrahalland.se

Josefine Julén
Reporter & webbredaktör
0300-52 13 64

josefine.julen@norrahalland.se

Ann Kristin Ekman
Reporter
0300-52 13 63

annkristin.ekman@norrahalland.se

Christina Nordwall
Reporter
0300-52 13 62

christina.nordwall@norrahalland.se

Kristian Alm
Reporter
0300-52 13 66

kristian.alm@norrahalland.se

Nils Jönsson
Reporter
0300-52 13 58
nils.jonsson@norrahalland.se

Annika Lundby
Reporter
0300-52 13 65

annika.lundby@norrahalland.se

Christian Johansson

Sportredaktör
0300-52 13 68
christian.johansson@norrahalland.se

Caroline Holmgren

Reporter
0300-52 13 57

caroline.holmgren@norrahalland.se

Erik Nilsson

Reporter
0300-10795
reporter@norrahalland.se

Camilla Hentschel

Reporter
0300-10795

camilla.hentschel@norrahalland.se

DebattLäs mer >>

TYCK TILL:

Vad ska ske med Alléskolan?

Visa Resultat

Loading ... Loading ...

Diskutera TYCK TILL

Kommentera

DET HÄNDERLäs mer >>

Tisdag 14 augusti

Kl 13.30–15.30 Drop-in kafé på Anhörigcenter, Västergatan 23.
 
Kl 17–21 Graffiti-workshop. Lär dig måla graffiti och prova på den öppna konstväggen utanför Fyren.
 
Kl 19–20 Sommargympa på gräsmattan bakom Församlingshemmet vid Onsala kyrka, oavsett väder. Alla är välkomna! Arr: Onsala Gymnastikförening och Onsala Församling.

Onsdag 15 augusti

Kl 13.30–15.30 Stickcafé i Onsala...
Läs Mer

Sommarkampanj!

 

Så här funkar eNH!