Vädret idag
Soligt
10°C
Prognos april 21, 2018
dag
Soligt
13°C
 

Elisabeth Blide
VD, chefredaktör & ansvarig utgivare
0300-52 13 55

elisabeth.blide@norrahalland.se

Christina Forlin
Nyhetschef och stf ansvarig utgivare
0300-52 13 61

redaktionen@norrahalland.se

Josefine Julén
Reporter & webbredaktör
0300-52 13 64

josefine.julen@norrahalland.se

Ann Kristin Ekman
Reporter
0300-52 13 63

annkristin.ekman@norrahalland.se

Christina Nordwall
Reporter
0300-52 13 62

christina.nordwall@norrahalland.se

Kristian Alm
Reporter
0300-52 13 66

kristian.alm@norrahalland.se

Nils Jönsson

Reporter
0300-52 13 60
nils.jonsson@norrahalland.se

Annika Lundby
Reporter
0300-52 13 65

annika.lundby@norrahalland.se

 

Christian Johansson

Sportredaktör
0300-52 13 68
christian.johansson@norrahalland.se

Caroline Holmgren

Reporter
0300-52 13 57

caroline.holmgren@norrahalland.se

 

DebattLäs mer >>

ANNONS

TYCK TILL:

Kungsmässan ska få fler butiker och restauranger - överlever innerstaden?

Visa Resultat

Loading ... Loading ...

Diskutera TYCK TILL

Kommentera

DET HÄNDERLäs mer >>

Lämna ditt bidrag till Det händer här!

Tisdag 17 april

kl 9–11.30 Kyrkans öppna förskola i Varlakyrkan. För barn 0–5 år i vuxens sällskap.

kl 9–15 Gällinge träffpunkt för seniorer i Gällinge församlingshem.

Kl 10.30–13 Stickkafé på Kuggaviksgården i Åsa. Arr: Kungsbacka hemslöjdsgille. 

kl 12–12.30 Lunchmusik i Släps kyrka. Orgel med Lasse Nordung. Våren av Grieg, Pastoralsvit av L-E Larsson, samt lite...

Läs Mer

Fotbollsbilagan

Allt inför säsongen!
Ladda ner vår app eller läs här:
enh.norrahalland.se