Vädret idag
Moln ibland
16°C
Prognos juni 23, 2017
dag
Mestadels molnigt med skurar
20°C
 

Elisabeth Blide
VD, chefredaktör & ansvarig utgivare
0300-52 13 55

elisabeth.blide@norrahalland.se

Christina Forlin
Nyhetschef och stf ansvarig utgivare
0300- 52 13 61

redaktionen@norrahalland.se

Josefine Julén
Reporter & webbredaktör
0300- 52 13 64

josefine.julen@norrahalland.se

Ann Kristin Ekman
Reporter
0300- 52 13 63

annkristin.ekman@norrahalland.se

Christina Nordwall
Reporter
0300- 52 13 62

christina.nordwall@norrahalland.se

Kristian Alm
Reporter
0300- 52 13 66

kristian.alm@norrahalland.se

camilla m
Camilla Moestedt

Reporter
0300-52 13 60
camilla.moestedt@norrahalland.se

Annika Lundby
Reporter
0300- 52 13 65

annika.lundby@norrahalland.se

 

Christian Johansson

Sportredaktör
0300- 52 13 68
christian.johansson@norrahalland.se

Bengt Karlsson

Reporter
0300- 101 75 (växel)

benke@norrahalland.se

ANNONS

TYCK TILL:

Hallands ekonomi går för högtryck men det saknas folk. Tvingas du jobba övertid?

Visa Resultat

Loading ... Loading ...

Diskutera TYCK TILL

Kommentera

DET HÄNDERMer >>

Lämna ditt bidrag till Det händer här!

Onsdag 21 juni

kl 10–13 Sagobussturné på lekplatsen i Släp. Träffa sagofén Isadora, dramatiserad sagostund med Lisa. Pyssel, bubbelblås och annat skoj.

kl 15 Guidning vid Naturum Fjärås Bräcka där du får veta mer om Bräckans geologi och upptäcka varför Fjärås Bräcka är unikt. 

Kl 18 Grillkväll i Släps lekpark med avslutning i kyrkan. Korv med tillbehör, kaffe och...

Läs Mer