Vädret idag
Soligt
13°C
Prognos maj 23, 2019
dag
Mestadels soligt
16°C
 

Elisabeth Blide
VD, chefredaktör & ansvarig utgivare
0300-52 13 55

elisabeth.blide@norrahalland.se

Christina Forlin
Nyhetschef och stf ansvarig utgivare

0300-52 13 61

christina.forlin@norrahalland.se

Josefine Julén
Reporter 
0300-52 13 64

josefine.julen@norrahalland.se

Ann Kristin Ekman
Tjänstledig t.o.m. maj 2019.

Christina Nordwall
Reporter
0300-52 13 62

christina.nordwall@norrahalland.se

Kristian Alm
Reporter
0300-52 13 66

kristian.alm@norrahalland.se

 
 

Annika Lundby
Reporter
0300-52 13 65

annika.lundby@norrahalland.se

Christian Johansson

Sportredaktör
0300-52 13 68
christian.johansson@norrahalland.se

Caroline Holmgren

Reporter
0300-52 13 57

caroline.holmgren@norrahalland.se

Daniel Blomqvist

Reporter
0300-52 13 63
daniel.blomqvist@norrahalland.se

Julia Sandstén Vikberg

Reporter
0300-52 13 58

julia.sandstenvikberg@norrahalland.se

DebattLäs mer >>

ANNONS



TYCK TILL:

Flyget är en stor utsläppsbov. Tänker du dra ner på flygandet?

Visa Resultat

Loading ... Loading ...

Diskutera TYCK TILL

Kommentera

DET HÄNDERLäs mer >>

Tisdag 21 maj

kl 9–15 Gällinge träffpunkt för seniorer i Gällinge församlingshem. 

Kl 9.30–11.30 Öppen förskola i Varlakyrkan. 

Kl 12–13.30 Tisdagsträff i Varlakyrkan. 

kl 12 Musikal till lunch i Släps kyrka med Märta Fransson och Wojciech Gluch. Därefter lunch i församlingshemmet.

Kl 13.30–15.30 Drop-in kafé på Anhörigcenter, Västergatan 23. 

kl 14–15 Fota med mobilen. Tips om hur du tar bra bilder och kan...

Läs Mer

Så här funkar eNH!