Vädret idag
Klart
17°C
Prognos augusti 16, 2017
dag
Mestadels soligt
19°C
 

Elisabeth Blide
VD, chefredaktör & ansvarig utgivare
0300-52 13 55

elisabeth.blide@norrahalland.se

Christina Forlin
Nyhetschef och stf ansvarig utgivare
0300- 52 13 61

redaktionen@norrahalland.se

Josefine Julén
Reporter & webbredaktör
0300- 52 13 64

josefine.julen@norrahalland.se

Ann Kristin Ekman
Reporter
0300- 52 13 63

annkristin.ekman@norrahalland.se

Christina Nordwall
Reporter
0300- 52 13 62

christina.nordwall@norrahalland.se

Kristian Alm
Reporter
0300- 52 13 66

kristian.alm@norrahalland.se

camilla m
Camilla Moestedt

Reporter
0300-52 13 60
camilla.moestedt@norrahalland.se

Annika Lundby
Reporter
0300- 52 13 65

annika.lundby@norrahalland.se

 

Christian Johansson

Sportredaktör
0300- 52 13 68
christian.johansson@norrahalland.se

Bengt Karlsson

Reporter
0300- 101 75 (växel)

benke@norrahalland.se

ANNONS

TYCK TILL:

Ska rökare som slänger fimpen på marken bötfällas?

Visa Resultat

Loading ... Loading ...

Diskutera TYCK TILL

Kommentera

DET HÄNDERMer >>

Lämna ditt bidrag till Det händer här!

 

Tisdag 15 augusti

Kl 12-13.30 Lunchbön och tisdagsträff i Varlakyrkan.

Kl 13.30–15.30 Kafé på Anhörigcenter, Västergatan 23.

Kl 15 ”Utsikt och vidgade vyer”. Guidning vid Naturum Fjärås Bräcka.

Kl 19–20 Sommargympa på gräsmattan bakom Onsala församlingshem (oavsett väder). Arr: Onsala gymnastikförening och Onsala församling.

Onsdag 16 augusti

Kl 15 ”En gruslig...

Läs Mer