Vädret idag
Molnigt
10°C
Prognos oktober 22, 2017
dag
Regn
11°C
 

Elisabeth Blide
VD, chefredaktör & ansvarig utgivare
0300-52 13 55

elisabeth.blide@norrahalland.se

Christina Forlin
Nyhetschef och stf ansvarig utgivare
0300- 52 13 61

redaktionen@norrahalland.se

Josefine Julén
Reporter & webbredaktör
0300- 52 13 64

josefine.julen@norrahalland.se


Ann Kristin Ekman

Reporter
0300- 52 13 63

annkristin.ekman@norrahalland.s
e

Christina Nordwall
Reporter
0300- 52 13 62

christina.nordwall@norrahalland.se

Kristian Alm
Reporter
0300- 52 13 66

kristian.alm@norrahalland.se

camilla m
Camilla Moestedt

Reporter
0300-52 13 60
camilla.moestedt@norrahalland.se

Annika Lundby
Reporter
0300- 52 13 65

annika.lundby@norrahalland.se

 

Christian Johansson

Sportredaktör
0300- 52 13 68
christian.johansson@norrahalland.se

Bengt Karlsson

Reporter
0300- 101 75 (växel)

benke@norrahalland.se

ANNONS

TYCK TILL:

Vilka vinterdäck föredrar du?

Visa Resultat

Loading ... Loading ...

Diskutera TYCK TILL

Kommentera

DET HÄNDERMer >>

Lämna ditt bidrag till Det händer här!

Fredag 20 oktober

kl 7.30-09.30 Filmfrukost i Facklan. Tema: inre hållbarhet. 

kl 9–12 Öppen förskola i Tölö församlingshem. För barn 0-5 år i vuxens sällskap.

kl 9–12 Småbarnsrytmik på Fyren. För barn 2–4 år kl 9–9.45 (småsyskon är välkomna), för barn 1–2 år kl 10–10.45, för barn 6–12 månader kl 11–11.30, för barn 0–6 månader kl  11.30–12.

kl...

Läs Mer