Vädret idag
Moln ibland
9°C
Prognos april 29, 2017
dag
Delvis molnigt med skurar
10°C
 

Elisabeth Blide
VD, chefredaktör & ansvarig utgivare
0300-52 13 55

elisabeth.blide@norrahalland.se

Christina Forlin
Nyhetschef och stf ansvarig utgivare
0300- 52 13 61

redaktionen@norrahalland.se

Josefine Julén
Reporter & webbredaktör
0300- 52 13 64

josefine.julen@norrahalland.se

Ann Kristin Ekman
Reporter
0300- 52 13 63

annkristin.ekman@norrahalland.se

Christina Nordwall
Reporter
0300- 52 13 62

christina.nordwall@norrahalland.se

Kristian Alm
Reporter
0300- 52 13 66

kristian.alm@norrahalland.se

Bengt Karlsson

Sportreporter & Webbredaktör för sporten
0300- 52 13 57

benke@norrahalland.se

Annika Lundby
Reporter
0300- 52 13 65

annika.lundby@norrahalland.se

 

Christian Johansson

Reporter
0300- 52 13 68
christian.johansson@norrahalland.se

camilla m

Camilla Moestedt

Reporter 
0300-52 13 60
camilla.moestedt@norrahalland.se

 

ANNONS

TYCK TILL:

Snart deadline för deklarationen. Är du klar?

Visa Resultat

Loading ... Loading ...

Diskutera TYCK TILL

Kommentera

DET HÄNDERMer >>

Lämna ditt bidrag till Det händer här!

Tisdag 25 april

kl 9-11.30 Öppen förskola i Varlakyrkan. 

kl 10–14.30 Gällinge träffpunkt: mötesplats för seniorer i Gällinge församlingshem.

Kl 12-13.30 Tisdagsträffen i Varlakyrkan. Lunchbön och sallad.

kl 12 Orgel till lunch i Släps kyrka. Lasse Nordung berättar om prosten Hjortberg som orgelbyggare, spelar och demonstrerar hur orgeln fungerar (ingår i...

Läs Mer