Vädret idag
Soligt
6°C
Prognos mars 25, 2019
dag
Mestadels molnigt med skurar
7°C
 

Elisabeth Blide
VD, chefredaktör & ansvarig utgivare
0300-52 13 55

elisabeth.blide@norrahalland.se

Christina Forlin
Nyhetschef och stf ansvarig utgivare

0300-52 13 61

christina.forlin@norrahalland.se

Josefine Julén
Reporter 
0300-52 13 64

josefine.julen@norrahalland.se

Ann Kristin Ekman
Tjänstledig t.o.m. maj 2019.

Christina Nordwall
Reporter
0300-52 13 62

christina.nordwall@norrahalland.se

Kristian Alm
Reporter
0300-52 13 66

kristian.alm@norrahalland.se

Nils Jönsson
Reporter
0300-52 13 58
nils.jonsson@norrahalland.se

Annika Lundby
Reporter
0300-52 13 65

annika.lundby@norrahalland.se

Christian Johansson

Sportredaktör
0300-52 13 68
christian.johansson@norrahalland.se

Caroline Holmgren

Reporter
0300-52 13 57

caroline.holmgren@norrahalland.se

Daniel Blomqvist

Reporter
0300-52 13 63
daniel.blomqvist@norrahalland.se

Julia Sandstén Vikberg

Reporter
0300-10795

julia.sandstenvikberg@norrahalland.se

DebattLäs mer >>

ANNONS



TYCK TILL:

Spelreklamen svämmar över. Borde den regleras mer?

Visa Resultat

Loading ... Loading ...

Diskutera TYCK TILL

Kommentera

DET HÄNDERLäs mer >>

Tisdag 26 mars 

kl 9–15 Gällinge träffpunkt för seniorer i Gällinge församlingshem. Kl 11 ”Skivor till kaffet” med Bengt Viktorsson som spelar sina skivor och berättar. 

Kl 9.30–11.30 Öppen förskola i Varlakyrkan. För barn 0-5 år i vuxens sällskap.

kl 10 Sagostund i Åsa bibliotek för de minsta.

Kl 12–13.30 Tisdagsträff i Varlakyrkan, Annette Linde. 

Kl 12 Sång till lunch i Släps kyrka. Helena Klavefors,...

Läs Mer

Så här funkar eNH!