Vädret idag
Molnigt
4°C
Prognos december 13, 2017
dag
Skurar
4°C
 

Elisabeth Blide
VD, chefredaktör & ansvarig utgivare
0300-52 13 55

elisabeth.blide@norrahalland.se

Christina Forlin
Nyhetschef och stf ansvarig utgivare
0300- 52 13 61

redaktionen@norrahalland.se

Josefine Julén
Reporter & webbredaktör
0300- 52 13 64

josefine.julen@norrahalland.se

Ann Kristin Ekman
Reporter
0300-52 13 63

annkristin.ekman@norrahalland.se

Christina Nordwall
Reporter
0300- 52 13 62

christina.nordwall@norrahalland.se

Kristian Alm
Reporter
0300- 52 13 66

kristian.alm@norrahalland.se

camilla m
Camilla Moestedt

Reporter
0300-52 13 60
camilla.moestedt@norrahalland.se

Annika Lundby
Reporter
0300- 52 13 65

annika.lundby@norrahalland.se

 

Christian Johansson

Sportredaktör
0300- 52 13 68
christian.johansson@norrahalland.se

Caroline Holmgren

Sportreporter
0300- 101 75 (växel)

sporten@norrahalland.se

ANNONS

TYCK TILL:

Vargen är här – otäckt eller kul?

Visa Resultat

Loading ... Loading ...

Diskutera TYCK TILL

Kommentera

DET HÄNDERMer >>

Lämna ditt bidrag till Det händer här!

Fredag 8 december

kl 9–12 Öppen förskola i Tölö församlingshem. För barn 0-5 år i vuxens sällskap. Julpyssel, sångstund och julfika.

kl 11.30–14 Fairtrade café i Tölö församlingshem. 

kl 14.30–15.30 Bokcirkel på bibblan. För dig som är 10-12 år i Kulturhuset Fyren. Föranmälan. 

kl 15–19 Tullen 8:s julmarknad på österrikiskt vis. Innergården fylls av härlig...

Läs Mer